محل تبلیغات شما

اگر قصد خرید مچ بند هوشمند مای بند 5 را دارید پینشهاد می کنم این نقد را هم مطالعه نمایید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید.

ما هر ساله جدیدترین Mi Band شیائومی را "بهترین ردیاب تناسب اندام با قیمت مناسب" می نامیم. و هر ساله ، شرکت برای دستیابی به این تمایز نیاز به کارهای بسیار کمی دارد. شیائومی فرمول اولیه را میخکوب کرد ؛ ردیاب های آن همیشه اصول اولیه را برای کسری از قیمت محصولات رقابتی ارائه می دهند.

اکران امسال تفاوتی ندارد. شیائومی Mi Band 5 تنها یک قدم کوچک تر از Mi Band 4 است و در واقع فقط تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید را نسبت به مدل های قبلی خود ارائه می دهد. آیا آن تغییرات کوچک به اندازه ای است که بتواند در لیگ های بزرگ رقابت کند؟ و چگونه با رقابت نزدیکتر مانند Fitbit Inspire HR مقایسه می شود؟ برای اطلاعات بیشتر بررسی Xiaomi Mi Band 5 ما را بخوانید.


درباره این بررسی شیائومی Mi Band 5: من از Xiaomi Mi Band 5 به مدت 10 روز با نسخه سیستم عامل 1.0.1.32 استفاده کردم. واحد بررسی Xiaomi Mi Band 5 برای مدت زمان این بررسی با Google Pixel 4a من مرتبط شد.
Xiaomi Mi Band 5: چه خبر جدید است؟
بررسی xiaomi mi band 5 xiaomi mi band 5 در مقابل mi band 4

Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 اعتبار: جیمی وستنبرگ / آندروید
Xiaomi Mi Band 5 (معروف به شیائومی Mi Smart Band 5 در برخی مناطق) جدیدترین ردیاب تناسب اندام شیائومی با قیمت مناسب است. این یک پیشرفت جزئی نسبت به Xiaomi Mi Band 4 2019 است ، با یک طراحی تا حدودی ارتقا یافته و چند ویژگی بهداشتی جدید برای ایجاد انگیزه.

Mi Band 5 و Mi Band 4 بسیار شبیه به هم هستند ، هرچند ردیاب تناسب اندام جدید در واقع کمی بزرگتر است. این صفحه نمایش دارای 20٪ نمایشگر بزرگتر AMOLED در 1.1 اینچ است و از 100٪ از طیف رنگی P3 پشتیبانی می کند. نمایشگر خوب است. در زیر نور مستقیم آفتاب می تواند در فضای باز بسیار روشن شود. هیچ سنسور نور محیط وجود ندارد ، بنابراین ممکن است خود را بیشتر از آنچه که می خواهید روشنایی تنظیم کنید.

اندازه بزرگتر Mi Band 5 متأسفانه به این معنی است که شما نمی توانید از باند Mi 3 4 یا 3 قدیمی خود با دستگاه جدید استفاده کنید. اگر می خواهید رنگ مچ دست خود را به مچ دست خود اضافه کنید ، گزینه های شخص ثالث زیادی در آمازون وجود دارد.

شیائومی Mi Band 5 یک قهرمان باتری است.

Mi Band 5 یک باتری است - با این وجود به اندازه Mi Band 4 یک قهرمان نیست. با یک بار شارژ با "استفاده معمولی" در مقایسه با Mi Band 4 با 20 روز می تواند 14 روز طول بکشد. شیائومی می گوید اگر اقدامات احتیاطی در مصرف انرژی مانند خاموش کردن نظارت بر ضربان قلب ، بالا بردن از خواب و پیگیری خواب داشته باشید ، می توانید 20 روز از Mi Band 5 بهره مند شوید.

با استفاده عادی و ردیابی چند تمرین در طول هفته ، Mi Band 5 من آماده است تا حدود 13 روز با شارژ دوام بیاورد - دقیقاً تحت آنچه شیائومی تخمین می زند. در آن مدت من همچنین به اندازه کافی در رابط کار می کردم ، بنابراین من فکر نمی کنم فشار دادن باتری کمی بیشتر از دستگاه دشوار باشد. صرف نظر از این ، بیش از یک هفته می توانید Mi Band 5 را بدون نگرانی در مورد شارژ آن بپوشید.

کابل شارژ xiaomi mi band 5

اعتبار: جیمی وستنبرگ / سازمان آندروید
صحبت از شارژ شدن ، شارژر Mi Band 5 نسبت به سایر شارژرهای Mi Band بسیار بهتر شده است. مغناطیسی است و از طریق پین به ردیاب متصل می شود ، بنابراین برای شارژ دیگر نیازی نیست دستگاه را از باند آن جدا کنید. سپاس خداوند را! اکنون شارژر نیز طولانی تر است ، بنابراین دیگر هیچ چیز بیهوده ای از این کابل شارژ چهار اینچی طولانی نیست.

معیارهای PAI (هوش فعالیت شخصی) شیائومی را در Mi Band 5 ادغام کرد تا به شما درک بهتری از سلامتی و سلامتی کلی شما بدهد. PAI براساس جنسیت ، سن ، ضربان قلب و سایر داده ها به شما نمره می دهد. اساساً هر کاری که در طول روز انجام می دهید به نمره PAI شما اضافه می کند ، اما بیشترین امتیاز PAI را برای ورزش شدید و نگه داشتن ضربان قلب در یک منطقه بالاتر خواهید داشت. هدف این است که نمره PAI خود را بالای 100 نگه دارید.

PAI مشابه آنچه که از Fitbit با Minute Active Minutes و Google با Heart Points و Move Minutes مشاهده کرده ایم. از آنجا که نحوه حرکت شما را در نظر می گیرد - نه فقط اینکه شما در حال حرکت هستید - این باید بینش دقیق تری در مورد سلامتی شما داشته باشد.

خوب امیدوارم با این نقد و بررسی مچ بند هومشند mi band 5 توانسته باشید داشن خود را در این زمینه بالا ببرید.

راهنمای خرید مچ بند هوشمند شیائومی و نکته های کاربردی

نقد و بررسی مچ بند هوشمند mi band 5

معرفی بهترین مچ بند های سلامتی با کیفیت

mi ,band ,، ,شیائومی ,یک ,xiaomi ,mi band ,band 5 ,xiaomi mi ,band 4 ,خود را ,ردیاب تناسب اندام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی