محل تبلیغات شما

Galaxy Watch3

آوردن مغز به مچ دست خود
ساعت مشهور ماشین حساب از دهه 1970 وجود داشته است ، اما سرانجام ساعت های هوشمند به نقطه ای رسیده اند که بسیار هوشمند هستند. از اجرای برنامه ها ، نمایش اعلان های گوشی های هوشمند ، تا نظارت بر ضربان قلب ، جدیدترین محصول ساعت های هوشمند کارهای دیگری غیر از زمان گفتن انجام می دهند. اما کدام یک را باید بخرید؟ ما گزینه های دارای بالاترین امتیاز را گردآوری کرده ایم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم. همچنین مهم است که بدانید به دنبال چه چیزی بگردید ، بنابراین توصیه های زیر را هنگام خرید در اطراف بخاطر داشته باشید.

تبلیغات


ساعتی را انتخاب کنید که با تلفن شما کار می کند
طبیعتاً اولین چیزی که می خواهید هنگام خرید ساعت هوشمند در نظر بگیرید سازگاری است. بیشتر دستگاه های موجود در حال حاضر از Wear OS ، سیستم عامل Google برای پوشیدنی ها استفاده می کنند. Wear OS از iOS پشتیبانی می کند ، اما قبل از خرید مطمئن شوید که ویژگی های مورد نظر شما در iOS موجود است یا خیر. Fitbit OS و Tizen سامسونگ همچنین از Android و iOS پشتیبانی می کنند. اپل واچ همانطور که انتظار دارید کاملاً به دستگاه های مجهز به iOS متصل می شود ، بنابراین فقط مخصوص آیفون است. حتماً ساعتی را انتخاب کنید که با دستگاه همراه شما متعادل باشد.

Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3
درباره برنامه ها چطور؟
چه چیزی ساعت هوشمند را از ساعت خنگ جدا می کند؟ بسیاری از موارد ، اما همانطور که تلفن های هوشمند به ما آموخته اند ، برنامه ها ممکن است مهمترین باشند.

بیشتر ساعتهایی که دوست داریم از فروشگاههای برنامه کامل استفاده می کنند و همه چیز را از Uber و Yelp گرفته تا بله ماشین حساب به مچ دست شما می آورند. تقریباً مانند تلفن های هوشمند ، در دسترس بودن برنامه روش خوبی برای تعیین محصول است ، بنابراین قبل از خرید ، حتماً انتخاب برنامه را برای هر ساعت بررسی کنید.

تبلیغات


و اگر به دنبال برنامه هستید ، در حال حاضر بهترین گزینه شركت اپل است. اپل واچ تاکنون بیشترین تعداد برنامه های با کیفیت و توسعه دهندگان معروف را دارد. Wear OS نیز سهم مناسبی دارد و سیستم عامل Fitbit در حال جبران است ، اما به نظر می رسد علاقه توسعه دهندگان ابتدا به اپل باشد. به نظر نمی رسد که تایزن سامسونگ در بیشتر توسعه دهندگان اصلی مورد توجه باشد
ردیاب تناسب اندام در مقابل ساعت هوشمند
مگر اینکه یک گجت روی هر دو مچ خود بخواهید (به نظر من بهترین ظاهر نیست) ، یک ساعت هوشمند می خواهید که بتواند وظیفه دو برابر ردیاب تناسب اندام را انجام دهد - یا هر وسیله پوشیدنی دیگری که در فکر تهیه آن بودید. اکثر ساعت های هوشمند قادر به ردیابی فعالیت های اساسی مانند مراحل هستند ، اما شما باید به هر ویژگی اضافی بسیار توجه کنید.

تبلیغات


به عنوان مثال Apple Watch Series 6 دارای GPS است بنابراین می تواند بدون کمک دستگاه همراه ، کارهای شما را ردیابی کند. همچنین دارای سنسور ضربان قلب است. نه تنها این ، بلکه عملکرد ECG به شما امکان می دهد یک PDF از ریتم قلب خود را که می توانید با پزشک خود به اشتراک بگذارید و یک سنسور SpO2 که میزان اشباع اکسیژن خون را در صورت نیاز اندازه گیری می کند ، تولید کنید. Samsung Galaxy Watch3 همچنین برنامه های ECG و SpO2 را ارائه می دهد. البته آنها دو محصول گران قیمت در این لیست هستند. Fitbit Versa 3 هزینه کمتری دارد و بسیاری از معیارهای تناسب اندام و خواب را پیگیری می کند ، اما برنامه های شخص ثالث کمتر است ، بنابراین تجارت وجود دارد.

از نزدیک نگاه کنید و ساعتی را انتخاب کنید که فعالیت ها و معیارهای سلامتی مورد نظر برای نظارت را ردیابی کند.

Fitbit Versa 3
Fitbit Versa 3
قابلیت اتصال به تلفن همراه
اتصال تلفن همراه به شما امکان برقراری تماس ، ارسال متن ، پخش جریانی موسیقی ، بارگیری برنامه ها و انجام هر کار دیگری را که به اتصال اینترنت نیاز دارد ، بدون نیاز به اتصال به تلفن خود انجام می دهد. اپل واچ سری 6 همراه 100 دلار از نسخه استاندارد برخوردار است و همچنین برای افزودن آن به برنامه تلفن خود باید هزینه کنید - بیشتر شرکتهای مخابراتی ماهیانه 10 دلار اضافی دریافت می کنند.

تبلیغات


اینکه این راحتی برای شما ارزش دارد یا خیر ، بستگی به این دارد که قصد دارید از ساعت خود استفاده کنید. اگر می خواهید هنگام ورزش موسیقی پخش جریانی داشته باشید ، اما می خواهید تلفن خود را در رختکن یا خانه بگذارید ، قطعاً اتصال تلفن همراه می تواند مفید باشد. اگر تلفن خود را همیشه روی خود دارید ، احتمالاً می توانید پس انداز کرده و از آن صرف نظر کنید.

عمر باتری
شما یک ساعت هوشمند با عمر باتری خوب نمی خواهید ، درست است؟ خوب ، زیرا شما نمی خواهید آن را دریافت کنید. ساعت هایی با نمایشگرهای تمام رنگی و شبیه گوشی های هوشمند مانند ساعت های Apple Watch و Wear OS تنها با یک بار شارژ حدود یک روز دوام می آورند. ویژگی هایی مانند نمایشگرهای همیشه روشن و ردیابی GPS بسیار مفید هستند ، اما به سرعت عمر باتری را تخلیه می کنند.

سری 6 فقط ساعت عمر باتری دارد ، بنابراین اگر قصد دارید از ویژگی ردیابی خواب استفاده کنید باید کمی وقت برای شارژ آن در طول روز پیدا کنید. این می تواند به معنای فدای برخی از پیگیری های فعالیت در طول روز باشد.

به طور کلی ، با یکی از ساعت های Fitbit بهترین عمر باتری را خواهید داشت. آنها معمولاً حدود چهار روز قبل از نیاز به شارژ دوام می آورند. این بدان معناست که می توانید برای ردیابی خواب خود آنها را در رختخواب بپوشید ، کاری که نمی توانید با ساعتی که هر شب باید شارژ شود انجام دهید.

قیمت
ساعت های هوشمند می توانند بسیار گران قیمت باشند ، اما این بدان معنا نیست که برای تهیه یک ساعت خوب باید هزینه زیادی صرف کنید. بله ، مطمئناً Apple Watch Hermegrave;s توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد ، اما با قیمت 1249 دلار (به بالا) می توانید خرید کنید

https://www.pcmag.com/picks/the-best-smartwatches

راهنمای خرید مچ بند هوشمند شیائومی و نکته های کاربردی

نقد و بررسی مچ بند هوشمند mi band 5

معرفی بهترین مچ بند های سلامتی با کیفیت

، ,های ,ساعت ,هوشمند ,برنامه ,تلفن ,، اما ,های هوشمند ,می کنند ,، بنابراین ,ساعت های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی